Prihlásenie

Grayling medzi finalistami na PR agentúru roka 2018 vo východnej Európe

Grayling medzi finalistami na PR agentúru roka 2018  vo východnej Európe

Grayling ako jedna z najsilnejších komunikačných sietí v regióne strednej a východnej Európy bude bojovať opäť o titul PR agentúra roka 2018 v rámci prestížnej SABRE Awards EMEA. Umiestnenie medzi finalistami je uznaním pre všetkých 10 pobočiek (vrátane slovenskej) a 145 konzultantov pôsobiacich v regióne. Rovnako poukazuje aj na jej úspešný prienik do nových oblastí – ako je napr. employer branding či consumer marketing. Popri hlavnej cene sa kampane Graylingu ocitli aj na shortlistoch v štyroch ďalších kategóriách v rámci aktuálneho ročníka EMEA SABRE Awards.

 

Grayling patrí v regióne strednej a východnej Európy k priekopníkom v komunikačnej oblasti s pomerne silným renomé najmä v rámci public affairs a krízovej komunikácie. V poslednom období sa spoločnosti však darí úspešne prenikať aj do ďalších disciplín a profilovať sa čoraz viac ako integrovaná komunikačná sieť.

„Teší nás, že napriek silnému konkurenčnému prostrediu sa nám aj naďalej darí napredovať a sme hrdí na to, že sme si za posledných 12 mesiacov práve v regióne strednej a východnej Európy získali dôveru viacerých značiek, vrátane Ahold, Dacia, McDonalds, Nokia, Skanska a Tetra Pak. Týmto významne obohacujeme zoznam našich existujúcich klientov, s ktorými máme dlhodobé vzťahy na viacerých trhoch, medzi inými aj Diageo, eBay, Google, Visa, Kaspersky Lab, PokerStars či IBM,” vyjadril sa Peter Fecko, Managing Director spoločnosti Grayling pre strednú a východnú Európu.

Ocenenia SABRE Awards EMEA sa udeľujú za mimoriadne úspechy a výkony v rámci PR odvetvia v regióne (najmä s ohľadom na branding reputation a engagement). Agentúre Grayling sa podarilo bodovať už viackrát v predchádzajúcich ročníkoch aj v rámci hlavnej kategórie.

Slávnostné vyhlásenie cien za rok 2018 sa uskutoční 23. mája 2018 v Amsterdame.  Prehľad ocenení, ako aj rebríčky v jednotlivých kategóriách a ďalšie informácie budú zverejňované skupinou Holmes Group, ktorá je organizátorom tejto prestížnej ankety.

 

Nehlasované
Grayling medzi finalistami na PR agentúru roka 2018  vo východnej Európe